Promocja projektu na konferencji "Wrocławskie Spotkania z Psyche"

Promocja projektu na konferencji "Wrocławskie Spotkania z Psyche"

W dniu 3 października 2014r. we Wrocławiu rozpoczęła się dwudniowa konferencja z cyklu "Wrocławskie Spotkania z Psyche", pt. "Zarządzanie i organizacja opieki psychiatrycznej.

Innowacyjne szanse, rozwiązania i zagrożenia". Oddział Dolnośląski STOMOZ wspólnie z Dziennym Ośrodkiem Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu oraz Związkiem Pracodawców Opieki Psychiatrycznej i Leczenia Uzależnień był współorganizatorem konferencji.  

Uczestnikami spotkania byli menedżerowie i lekarze zajmujący się opieką psychiatryczną i leczeniem uzależnień w całym kraju. Dzielili się swoimi doświadczeniami w zakresie zarządzania, proponowali rozwiązania zarówno systemowe jak i dotyczące usprawnienia działalności podmiotów leczniczych.

Przedmiotem dyskusji były także doświadczenia realizowanego przez STOMOZ programu "Leonardo da Vinci", w ramach którego menedżerowie zapoznali się z organizacją opieki psychiatrycznej we Francji. 

W konferencji wzięli udział uczestnicy programu Leonardo da Vinci jak również liczne grono menedżerów opieki zdrowotnej, lekarzy i znawców tematu opieki psychiatrycznej z całego kraju.

 

Załączniki

logo-leonardo

Projekt jest finansowany przez Komisje Europejska w ramach Programu "Uczenie sie przez cale zycie" - Leonardo da Vinci